Jasper Roberts Consulting - Widget
Užitečné informace

Tipy jak se chytře zabalit na cesty

 

 1. Zabalte si lehké věci na cestování. Jestli to zvládnete pouze s palubovým zavazadlem, udělejte to. Snažte si vzít polovinu věci, co potřebujete a dvojnásobek peněz. Nakupování pár nových věcí může být zábava. 

2. Zabalte si masku na spaní a špunty do uší. Může se to hodit v letadle, ve vlaku nebo na vašem hotelovém pokoji.

3. Využijte prázdné místo v kufru. Rulujte oblečení místo skládání. Ponožky, spodní prádlo nebo doplňky vložte do bot. Nenechávejte jakékoliv místo nevyužité.

4. Mějte sarong nebo pašmínu ve svém palubovém zavazadle. Můžou se použít jak deka v letadle, šála když je zimě nebo přehoz když budete večer venku. 

5. Vložte to do sáčků. Sáčky na svačinu můžete použit na doplňky, aby jste je měli pohromadě. Vakuované sáčky vám ušetří místo. A odpadkové sáčky mají více užití (spodní prádlo, na boty)

6. Přeskočte svačinu na letišti a přichystejte si svoji. Ušetříte peníze a nebudete mít hlad v případě, že se vám zpozdí letadlo

7. Vytvořte přihrádky. Dvě slova: cestovní tašky. Jestli-že navštívíte více než jedno město během vaší dovolené, cestovní tašky vám pomůžou, aby vaše zavazadlo bylo stále uspořádané a ušetří vám zbytečné zabalovaní a rozbalování. 

8. Sdílejte místo. Cestujete ve dvojici? Rozdělte si oblečení mezi oba kufry. V případě, že jedno z nich se ztratí, budete mít oba nějaké věci. 

9. Udělejte si kopie, než opustíte dům. Jestli-že cestujete mimo zemi, udělejte si dvě kopie svého pasu. Použijte svůj chytrý telefon a vyfoťte si auto ještě na parkovišti, které si půjčíte na letišti a to samé udělejte se svým zavazadlem a jeho obsahem pro případ, že se ztratí. 

 

 

Související obrázek